1410 grunwald

– rocznik z przeszłości –

W pogoni za mięśniami

numery startowe na zawody

Niektórzy mężczyźni mają coś w rodzaju obsesji na punkcie umięśnionego ciała, które ma swoim wyglądem imponować płci przeciwnej i powodować przyspieszone bicie serc u kobiet. Oczywiście nie każda dama ulega tego rodzaju wizerunkowym sztuczkom, co jednak nie powstrzymuje panów przed spędzaniem wielu godzin w siłowni.

Ławeczka do ćwiczeń czy hantle potrafią śnić się po nocach, a wypróbowanie nowego zestawu treningowego zamienia się w cel numer jeden, przysłaniający inne zainteresowania. Czy rzeczywiście ma to sens? Czy wyrzeźbione ciało jest w stanie zastąpić inne walory, o których często na co dzień zapominamy? Sprawa jest mocno dyskusyjna.

Z pewnością samo zapisanie się na siłownię i rozpoczęcie treningu odbije się pozytywnie na kondycji. Lepsza wydolność organizmu, większa siła i pewność siebie to wartości dodane, obok których ciężko przejść obojętnie.

Dlatego właśnie zachęcamy do ćwiczeń i korzystania z różnych typów sprzętu treningowego. Trzeba nieco zainwestować w karnet, ale to inwestycja o wysokiej stopie zwrotu.