1410 grunwald

– rocznik z przeszłości –

Skąd czerpać energię do pracy?

www.euregiobodensee.org skarpety antypoślizgowe

Wielu z nas po ciężkim dniu pracy po prostu nie ma już siły. Wracamy do domu, kładziemy się na łóżku i najchętniej nie ruszalibyśmy się z niego przez tydzień. Jesteśmy apatyczni, zdenerwowani i mamy wszystkiego dość. Jednak czujemy, że musimy coś z tym zrobić bo przecież tak nie można żyć.

Mamy jedno życie, a ono jest zbyt krótkie, żeby je przesypiać czy przeleżeć przed telewizorem. Dlatego musimy się od czasu do czasu zmobilizować i podjąć jakąś aktywność fizyczną. Sprawi ona, że nie tylko będziemy w lepszej kondycji, ale i zyskamy chęci do życia i będziemy mieć więcej sił. Sport tak właśnie działa.

Pobudza nas i ożywia. Jeśli nie wiemy czego się podjąć to spróbujmy spacerów z kijkami czyli nordic walking. Nie jest to skomplikowane a daje nam tego pozytywnego kopa, który przekłada się na nasze samopoczucie i stosunek do życia. Także do pracy.

Dzięki sportowi mamy po prostu więcej sił i ochoty na wszystko. Początkowo będzie nam się Trudo zmobilizować ale po kilku razach z pewnością się wciągniemy.