1410 grunwald

– rocznik z przeszłości –

Podkreślaj naturalne piękno

www.chwastobojczy.com.pl cutera excel v

W jaki sposób podejść do upiększania własnego ciała za pomocą kosmetyków? Przede wszystkim warto postawić na naturalny wdzięk, który już masz. Doskonałym przykładem mogą być dłonie. Jak o nie dbasz? Stawiasz przede wszystkim na barwne paznokcie, najlepiej tipsy? To błąd. W pierwszej kolejności zadbaj o to, by skóra dłoni była zdrowa, miękka i gładka.

Stosuj kremy do dłoni i dbaj o paznokcie. Dodatki w postaci lakierów czy tipsów stosuj dopiero w drugiej kolejności. Zadbane dłonie będą się pięknie prezentować również bez nich. To samo można powiedzieć o włosach.

Masz pomysł na świetne ułożenie? A może chcesz pofarbować włosy? Doskonale, ale w pierwszej kolejności postaw na dobrą odżywkę i szampon. Lakiery i farby być może okażą się całkowicie zbędne, bo Twoje włosy naturalnie będą prezentować się pięknie. Takie podejście pozwoli Ci zaoszczędzić za drogich kosmetykach, których często zwyczajnie nie potrzebujesz. Jeśli po prostu dobrze o siebie zadbasz, Twój naturalny wdzięk zachwyci bardziej niż najwymyślniejsze kreacje i dodatki.