1410 grunwald

– rocznik z przeszłości –

Plaża na biurku

produkcja spotów reklamowych Naklejki reklamowe https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/5-naklejki-reklamowe Drukarnia Booklet

Produktów do odstresowania się w godzinach pracy na rynku jest pod dostatkiem. Kupowanie ich na prezent dla bliskich, a nawet szef – zawsze jest strzałem w dziesiątkę. Każdy kto ma pracę biurową, nie zawsze ma możliwość przejścia się w trudnej sytuacji – wyjście na powietrze nieraz pomaga rozwiązać problem. Ale myśl o byciu na powietrzu skutecznie może pomóc wybrnąć z uziemienia przy biurku.

Podaruj bliskim przenośną plaże! Niewielki pojemnik kwadratowy o niskich brzegach w całości wypełniony drobnym piaskiem, takim jaki jest spotykany na plażach. Do tego kilka maleńkich muszelek. Elementem obowiązkowym jest biały, plastikowy leżak oraz kolorowa parasolka. Obok mini wiadereczko, łopatka i grabki.

Można też na leżaku usadowić podobiznę osoby obdarowywanej. Jak się odstresować za pomocą przenośnej plaży? Można pomarzyć, a można tez pobawić się grabkami i łopatką – zbudować małe zamki z piasku. Lub tez po prostu poprze sypywać piasek – po prostu. Do tego zrobić sobie mrożoną herbatę z kolorową rurką i kawałek cytryny wbity na brzeg szklanki.