1410 grunwald

– rocznik z przeszłości –

Miniakwarium z rybkami i długopisami

https://euroland.pl/produkty/a01-sublimacja/c01-torby-i-pokrowce,2,7793 kartki świąteczne

Zwierzątko w domu to nieraz kłopot – trzeba z nim wychodzić na spacery, do weterynarza, dbać o jego domek, miejsce do spania, a także kontrolować dietę. No chyba, że decydujemy się na rybki. Rybki nie wymagają dużo pracy z naszej strony, oczywiście jeśli kupimy akwarium z takimi bajerami jak pompka, filtry oraz termometr. Wówczas pozostaje tylko kamienie ich i delektowanie się widokiem, który podobno działa kojąco na zszargane nerwy. Miniaturowe akwarium warto postawić na biurku.

Może być naprawdę małe – dwie rybki, zamek, roślinki, kamyczki i muszle. Są takie specjalne akwaria biurowe, dostosowane do Twoich potrzeb. Mają tez wbudowane przegrody na długopisy i przybory biurowe. To takie miniorganizery. Na powierzchni akwaria masz możliwość zamontowania lampki.

Czy to nie praktyczne rozwiązanie? Może warto pomyśleć o tym nie tylko w domu, ale i w pracy? Może warto podarować taki prezent szefowi lub wyjątkowo zestresowanemu koledze z pracy? W każdym razie – taki gadżet dobrze się prezentuje na biurku, a Ty patrząc na niego możesz choć na chwilę przestać myśleć o pracy.