1410 grunwald

– rocznik z przeszłości –

Grafika i napisy

www.kaunana.com profesjonalne call center jako sprzedaż i wsparcie sprzedaży i telemarketing

Po wybraniu danego modelu tablicy kwestią otwartą pozostaje, w jaki sposób nanieść na nią treści graficzne. Skupmy się przez chwilę na tablicach prostych.

Typowym sposobem na zamieszczenie napisów oraz grafik jest w tym układzie naklejenie folii ploterowej o odpowiednim kolorze (zwykle są to jasne kolory, w tym biel). Folia musi być przy tym odporna na działanie czynników atmosferycznych.

Kolejny krok to naniesienie na przygotowane podłoże grafiki. Używając plotera można wyciąć dowolne litery i figury, które złożą się na napisy, loga i dekory.

Agencje korzystają zawsze z folii wysokiej jakości, na które udziela się kilku lat gwarancji. Jeśli grafika ma być bardziej skomplikowana i zawierać więcej kolorów, można zastosować wydruki solwentowe.

Na przyklejoną grafikę nakłada się warstwę płynnego laminatu lub bezbarwną folię. Służy to przedłużeniu trwałości i czytelności treści tablicy.

Dzięki takiej ochronie reklama będzie spełniać swoje zadanie niezależnie od oddziaływania pogody i nawet przez kilka lat.

Etykiety na koperty https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/35-etykiety-samoprzylepne-na-koperty Drukarnia Booklet