1410 grunwald

– rocznik z przeszłości –

Cudzoziemcy kupują mieszkania w Polsce

https://fabrykafutbolu.net/55-rekawice-bramkarskie https://rubbpolska.pl/hale-dla-deweloperow/

Polska staje się coraz popularniejszym krajem wśród cudzoziemców. I nie chodzi tu tylko o turystów, którzy przyjeżdżają do nas na wakacje.

Coraz częściej cudzoziemcy wybierają Polskę jako kraj, w którym można zamieszkać, pracować i żyć. Z roku na rok cudzoziemcy kupują coraz więcej mieszkań w Polsce.

Głównymi inwestorami są Niemcy, którzy w 2015 roku z przeszło trzech tysięcy lokali kupionych przez obcokrajowców, zakupili aż osiemnaście procent. W nasze mieszkania inwestują także Chińczycy oraz, co może niektórych zdziwić – Ukraińcy.

Ci ostatni, decydują się na zamieszkanie w Polsce ze względu na sytuację polityczną we własnym kraju. U nas rozpoczynają oni nowe życie.

Polskie nieruchomości cieszą się dużą popularnością, podobnie jak coraz popularniejsze jest zamieszkiwanie naszego kraju przez obcokrajowców. Najczęściej wybierają oni stolicę, ze względu na jej wielkość oraz możliwości jakie daje.

W tyle nie pozostają jednak Kraków i Wrocław, które w przekonaniu cudzoziemców, są równie atrakcyjnymi miastami, sprzyjającymi pracy, nauce i rozwojowi osobistemu.

www.cyforwypolsat.pl